אהבה בגרוש

א ליבע פאר א גראשן
סאטירה מוסיקלית מקורית ביידיש
"אהבה בגרוש" – היא הצגה על להקת תיאטרון שמורכבת משחקנים דוברי יידיש, מהגרים עקורים חסרי בית, שנאבקת על קיומה ומצליחה לשרוד למרות כל התלאות, ולמרות נסיונו של בעל-הבית לנשל את האמנים מהרפת שבה הם מופיעים, ולהשליכם לרחוב. הנס מתרחש הודות להופעתו של מושיע מסתורי, שבסופו של דבר נגלית זהותו האמיתית. חברי הלהקה מציגים לפני מושיעם המסתורי (לפני קנל…) תמונה סאטירית של הרחוב הישראלי העכשווי הרוחש נגני-רחוב, מגידי עתידות, מוכרי חמסות, כורכי-תפילין, מוכרי בייגאלאך, סוחרי-זהות וקוראי כף-יד, בצד נשות צמרת, מצליחני-מקומונים, פוליטיקאים, זוגות, מתנחלים וכל מיני גיבורים שעולים מהר וגומרים מהר בין מדורי-רכילות של צהובוים קצרי-נשימה. "אהבה בגרוש" היא סאטירה מוסיקאלית על חיי החברה הישראלית העכשווית, כפי שהיא נראית מצחיק בעיני מהגרים, וכפי שהיא נשמעת עוד יותר מצחיק ביידיש.
מחזאי: יהושע סובול, בימוי: גדליה בסר, עיצוב במה: אדריאן ווקס, מוסיקה: חנה הכהן, תנועה: דניאלה מיכאלי, תאורה: מישה צ'רניאבסקי, יעוץ ועזרה בבימוי: מיכאל גרינשטיין
משתתפים: יעקב בודו, יענקלה אלפרין, ענת עצמון, ליאור ייני, לופו ברקוביץ, ישראל טרייסטמן, טרייסי אברמוביץ, יוסי סוקולסקי, הלנה ירלובה.
משך ההצגה: